MİLLİ MÜVƏKKİLLƏR

AD VƏ SOYAD TELEFONMÜVƏKKİLLİKELEKTRON POÇT
1ÜLVİ MƏMMƏDOV705022391
502219954
Milli Baş Müvəkkil ulvi.mammadov@scout.az
2FAZİL UMUDZADƏ556548507Milli Baş Müvəkkilin köməkçisifazil.umudzada@scout.az
3SƏADƏT AĞAYEVA 506305571Milli Təlim Müvəkkilitrainings@scout.az
4FƏRİD SÜLEYMAN503027424DSHT üzrə Beynəlxalq Müvəkkilsuleyman.farid.faiq@gmail.com
international@scout.az
5REZİDA RZAYEVA 519229465DQSQBA üzrə Beynəlxalq Müvəkkilrezida.rzayeva@scout.az
6KÖNÜL MƏMMƏDOVA505593625Milli Üzvlər üzrə Müvəkkilmembership@scout.az
7   Milli Mauqli Skautlar Müvəkkili 
8  Milli Skautlar Müvəkkili 
9  Milli Cəngavər Skautlar Müvəkkili 
10YADULLA ABASOV 504823106Milli Etika üzrə Müvəkkil ethics@scout.az
11Milli Resurslar üzrə Müvəkkil
12HÜSEYN HƏSƏNOV775334517Milli Gənclər Proqramı üzrə Müvəkkil huseyn.hasanov@scout.az
13Milli Nişanlar və Mükafatlar üzrə Müvəkkil
14AFAQ KƏRİMLİ556800400Milli Layihələr üzrə Müvəkkil projects@scout.az
15Milli Böyükyaşlılar üzrə Müvəkkil
16DÖNMƏZ HÜSEYN 516288558Milli İctimai Əlaqələr üzrə Müvəkkilpr@scout.az

BÖLGƏ MÜVƏKKİLLƏRİ

AD VƏ SOYADTELEFONBÖLGƏELEKTRON POÇT
 1 RUQİYYƏ MƏMMƏDOVA 503344050 Bakı bölgəsi üzrə Müvəkkil baku@scout.az
 2  Naxçıvan bölgəsi üzrə Müvəkkil  
 3  Abşeron-Xızı bölgəsi üzrə Müvəkkil  
 4  Dağlıq Şirvan bölgəsi üzrə Müvəkkil  
 5 İNTİQAM RZAYEV509974737 Gəncə-Daşkəsən bölgəsi üzrə Müvəkkil  intigam.rzayev@scout.az
 6  Qarabağ bölgəsi üzrə Müvəkkil  
 7 Qazax-Tovuz bölgəsi üzrə Müvəkkil  
 8  Quba-Xaçmaz bölgəsi üzrə Müvəkkil  
 9  Lənkəran-Astara bölgəsi üzrə Müvəkkil  
 10  Mərkəzi Aran bölgəsi üzrə Müvəkkil  
 11  Mil-Muğan bölgəsi üzrə Müvəkkil  
 12  Şəki-Zaqatala bölgəsi üzrə Müvəkkil  
 13  Şərqi Zəngəzur bölgəsi üzrə Müvəkkil  
 14  Şirvan-Salyan bölgəsi üzrə Müvəkkil  

RAYON VƏ ŞƏHƏR MÜVƏKKİLLƏRİ

AD VƏ SOYADTELEFONRAYONELEKTRON POÇT
1RUQİYYƏ MƏMMƏDOVA 503344050Bakı üzrə müvəkkilbaku@scout.az
2GÜNEL ATAKİŞİYEVA514803636Quba üzrə müvəkkil guba@scout.az
3AYGÜN RƏŞİDOVA503070094Xaçmaz üzrə müvəkkil khachmaz@scout.az
4RUSLAN HƏSƏNOV703377909Biləsuvar üzrə müvəkkil bilasuvar@scout.az
5FAMİL MƏMMƏDOV709719996Lənkəran üzrə müvəkkil lankaran@scout.az
6NATİQ CAVADOV703418619Cəlilabad üzrə müvəkkil jalilabad@scout.az
7ELVİN HƏSİLOV552441511Qax üzrə müvəkkil gakh@scout.az
8LEYLA HACIYEVA558270717Balakən üzrə müvəkkil (v.m.i.e)balakan@scout.az
9AYGÜN MƏMMƏDOVA559342150Şəki üzrə müvəkkil shaki@scout.az
10  Şəmkir üzrə müvəkkil shamkir@scout.az
11GÜLƏR BABAYEVA555360252Salyan üzrə müvəkkil (v.m.i.e) salyan@scout.az
12ƏZİZ ƏZİMOV706252345Göyçay üzrə müvəkkil (v.m.i.e)goychay@scout.az
13NAMİQ ƏZİZOV554448523Mingəçevir üzrə müvəkkil mingachevir@scout.az
14EHTİRAM DADAŞLI513116983Cəbrayıl üzrə müvəkkil (v.m.i.e) jabrayil@scout.az
15MİRDAMƏT QULİYEV504062676Füzuli üzrə müvəkkil (v.m.i.e) fuzuli@scout.az
16ORXAN KAZIMZADƏ558323518Şirvan üzrə müvəkkil (v.m.i.e) shirvan@scout.az

BÖLGÜ:

Bakı iqtisadi rayonu (Bakı şəhəri);

Naxçıvan iqtisadi rayonu (Naxçıvan şəhəri, Babək, Culfa, Kəngərli, Ordubad, Sədərək, Şahbuz və Şərur rayonları);

Abşeron-Xızı iqtisadi rayonu (Sumqayıt şəhəri, Abşeron və Xızı rayonları);

Dağlıq Şirvan iqtisadi rayonu (Ağsu, İsmayıllı, Qobustan və Şamaxı rayonları);

Gəncə-Daşkəsən iqtisadi rayonu (Gəncə və Naftalan şəhərləri, Daşkəsən, Goranboy, Göygöl və Samux rayonları);

Qarabağ iqtisadi rayonu (Xankəndi şəhəri, Ağcabədi, Ağdam, Bərdə, Füzuli, Xocalı, Xocavənd, Şuşa və Tərtər rayonları);

Qazax-Tovuz iqtisadi rayonu (Ağstafa, Gədəbəy, Qazax, Şəmkir və Tovuz rayonları);

Quba-Xaçmaz iqtisadi rayonu (Xaçmaz, Quba, Qusar, Siyəzən və Şabran rayonları);

Lənkəran-Astara iqtisadi rayonu (Astara, Cəlilabad, Lerik, Lənkəran, Masallı və Yardımlı rayonları);

Mərkəzi Aran iqtisadi rayonu (Mingəçevir şəhəri, Ağdaş, Göyçay, Kürdəmir, Ucar, Yevlax və Zərdab rayonları);

Mil-Muğan iqtisadi rayonu (Beyləqan, İmişli, Saatlı və Sabirabad rayonları);

Şəki-Zaqatala iqtisadi rayonu (Balakən, Qax, Qəbələ, Oğuz, Şəki və Zaqatala rayonları);

Şərqi Zəngəzur iqtisadi rayonu (Cəbrayıl, Kəlbəcər, Qubadlı, Laçın və Zəngilan rayonları);

Şirvan-Salyan iqtisadi rayonu (Şirvan şəhəri, Biləsuvar, Hacıqabul, Neftçala və Salyan rayonları).

BAŞ OFİSİN İŞÇİLƏRİ

AD VƏ SOYADTELEFONVƏZİFƏELEKTRON POÇT
1ZƏHRA QASIMZADƏ552552892HESABATLILIQ ÜZRƏ MENECERoffice@scout.az
2MALİK SULTANOV503881529RESURSLAR ÜZRƏ MENECERresources@scout.az
3DUYĞU MƏMMƏDOVA705125676ESD ÜZRƏ MENECER – KARGÜZARduyghu.mammadova@scout.az